Europa u bram

Aplikacja WWW

Strona internetowa projektu uległa spodziewanym przeobrażeniom.
Dobiegają również końca prace nad aplikacją rejestrowania / logowania uczestnictwa w projekcie w trybie online. Podstawowa wersja aplikacji powinna zostać wdrożona w najbliższym czasie.

Zmiana szkoły bazowej

Profesorowie, uczestnicy i organiatorzy projektu serdecznie dziękują za wspaniałe przyjęcie Samorządowej Szkołe Muzycznej II st. w Żorach, która gościła zajęcia Mistrzowskich warsztatów wykonawstwa muzyki klasycznej w październiku.

Listopad rozpoczynamy zajęciami prowadzonymi przez asystentów klas klarnetu (Vicent Alberola) i śpiewu (Magdalena Hinterdobler). Warsztaty gościć będzie wówczas Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach, mająca siedzibę przy ul. Józefa Wieczorka 6. Do Gliwic powrócimy w tym miesiącu jeszcze raz z okazji przyjazdu profesora śpiewu, Andreasa Schmidta, który prowadził będzie warsztaty w dniach 29 i 30 listopada br.

Kolejną szkołą bazową, do której projekt zawita już 15 listopada, będzie Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, która to placówka gościła będzie m.in. wybitnych profesorów fletu (Andras Adorjan), fortepianu (Fabio Bidini), puzonu (Stefan Schulz) i oboju (Hansjorg Schellenberger).

Szczegóły - jak zwykle w sekcji Grafik zajęć. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału!